Závodní lyžování

Lyžování je čím dál tím víc oblíbené jak mezi dětmi tak i jejich rodiči. Lyžování se stalo za poslední léta velice populární. V Zimě vidíme čím dál tím víc aut naplněných až po střechu věcmi, které k tomuto krásnému sportu patří. Závodní lyžování je jen pro otrlé povahy a pro ty které každý pád na tvrdý sníh nebolí. S lyžováním je i spojeno mnoho zranění. Proto si nezapomeňte vzít s sebou na hory i ortézy. Ortéza na kotník či zápěstí vám pomohou při nečekanému úrazu.

Při nesprávném lyžování nebo nepříjemném pádu se Vám muže stát že, spadnete na tvrdý, zledovatělý sníh což vám znepříjemní jak rekreaci, tak i náladu. Bolesti zad jsou časným problémem a nepříjemnou součástí lyžování. Proto dbejte na správné držení těla a zbytečně neriskujte. Všem je určitě nepříjemné hledat pomoc někde na sjezdovce a pro ty odvážné v lese. Tím to Vás nabádám k opatrnosti. A příjemně strávenou zimní dovolenou.

Dalším pomocníkem což se bolesti týče, je chladivý gel. Tento gel je založen na chladivé bázi, která vám pomůže od bolesti jak kloubů, svalů tak i zad. Tento gel se dá koupit jak na internetu, tak i v lékárně nebo u dealerů tohoto produktu. Namažte a vmasírujte tento chladivý gel na místo, které Vás bolí, a pak už jen dál provozujte činnost, která Vás baví a naplňuje. Tento gel uplatníte jak v práci, doma ale i na tréninku.

 

Štítky: , ,

Comments are closed.